Перейти к публикации
SEKTA

Відеоігри як підтип кінематографії


Рекомендованные сообщения

У Вікіпедії на сторінках акторів вже частіше почали з'являтись підрозділи фільмографії «Відеоігри» і списки вже більше 5 позицій... В іграх все частіше почали почали запрошувати популярних акторів, а новачки-актори стають популярними завдяки фанатам відеоігор та геймерської спільноти.

Вношу на ваш розгляд пропозицію щодо додавання окремого розділу на Kinorium з відеоіграми, де брали участь в озвучуванні та зйомках актори з усього світу. Для прикладу, серед популярних відеоігор, знятих з реальними акторами: GTA V, Alan Wake, Red Dead Redemption, Halo, Saints Row, Star Wars, Dragon Age, Detroit: Become Human та ін. Я знаю, що це великий пласт роботи та поповнення бази, проте, я вважаю, спільнота має оцінити і доповнити базу, інформацію на сторінках, так як це відбувається з фільмами, мультфільмами та іншими підтипами кінематографу. Як один з користувачів та редакторів-початківців на Kinorium, зобов'язують допомагати та доповнювати базу інформацією 🙂 

Якщо ви підтримуєте дану ідею, прошу поставити лайк. Дякую за увагу 🙂

Detroit : Become Human" : le jeu qui vous met dans la peau d'un androïde

Изменено пользователем Yukay
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

5 минут назад, ze-dan сказал:

еще ютуб с порнхабом не окучены, а вы уже компутерные игрули предлагаете

Я розумію, що неможливо швидко додавати контент, немає достатнього людського ресурсу, але Рим теж не відразу будувався 🙂 
До речі Ютуб заснований в 2005 році, Порнхаб в 2007 році, а перша гра з озвученням (відео) 
Gabriel Knight: Sins of the Father вийшла у 1993.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

22.06.2023 в 00:05, Yukay сказал:

У Вікіпедії на сторінках акторів вже частіше почали з'являтись підрозділи фільмографії «Відеоігри» і списки вже більше 5 позицій... В іграх все частіше почали почали запрошувати популярних акторів, а новачки-актори стають популярними завдяки фанатам відеоігор та геймерської спільноти.

Вношу на ваш розгляд пропозицію щодо додавання окремого розділу на Kinorium з відеоіграми, де брали участь в озвучуванні та зйомках актори з усього світу. Для прикладу, серед популярних відеоігор, знятих з реальними акторами: GTA V, Alan Wake, Red Dead Redemption, Halo, Saints Row, Star Wars, Dragon Age, Detroit: Become Human та ін. Я знаю, що це великий пласт роботи та поповнення бази, проте, я вважаю, спільнота має оцінити і доповнити базу, інформацію на сторінках, так як це відбувається з фільмами, мультфільмами та іншими підтипами кінематографу. Як один з користувачів та редакторів-початківців на Kinorium, зобов'язують допомагати та доповнювати базу інформацією 🙂 

Якщо ви підтримуєте дану ідею, прошу поставити лайк. Дякую за увагу 🙂

Detroit : Become Human" : le jeu qui vous met dans la peau d'un androïde

Пока в планах нет добавления игр на сайт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

22.06.2023 в 04:05, Yukay сказал:

У Вікіпедії на сторінках акторів вже частіше почали з'являтись підрозділи фільмографії «Відеоігри» і списки вже більше 5 позицій... В іграх все частіше почали почали запрошувати популярних акторів, а новачки-актори стають популярними завдяки фанатам відеоігор та геймерської спільноти.

Вношу на ваш розгляд пропозицію щодо додавання окремого розділу на Kinorium з відеоіграми, де брали участь в озвучуванні та зйомках актори з усього світу. Для прикладу, серед популярних відеоігор, знятих з реальними акторами: GTA V, Alan Wake, Red Dead Redemption, Halo, Saints Row, Star Wars, Dragon Age, Detroit: Become Human та ін. Я знаю, що це великий пласт роботи та поповнення бази, проте, я вважаю, спільнота має оцінити і доповнити базу, інформацію на сторінках, так як це відбувається з фільмами, мультфільмами та іншими підтипами кінематографу. Як один з користувачів та редакторів-початківців на Kinorium, зобов'язують допомагати та доповнювати базу інформацією 🙂 

Якщо ви підтримуєте дану ідею, прошу поставити лайк. Дякую за увагу 🙂

Detroit : Become Human" : le jeu qui vous met dans la peau d'un androïde

В рекламе тоже много гениальных актёров играют, как старых так ещё нереализованных.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

36 минут назад, Белокнижник сказал:

В рекламе тоже много гениальных актёров играют, как старых так ещё нереализованных.

Аналогия – это не аргумент.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 weeks спустя...
1 минуту назад, Комеди сказал:

Несите их сюда.

не считаю нужным так как для меня некоторые рекламы вполне себе сравнимы с коткометражками  и собвенно почему бы и нет просто надо быть ну очееень изберательным 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...