Перейти к публикации
SEKTA

Идеи/предложения


TroyNick
Примечание добавил Bruce Wayne,

Сообщения, помеченные лайком от Bruce Wayne 👍  — взяты в работу.

Сообщения, помеченные галочкой   — реализованы на сайте.

Рекомендованные сообщения

В поиске в портретном режиме справа от каждого постера есть кликабельная область, которой, скорее всего, быть не должно.
image.png.51b2fc1307b8df35537459faee8a0a08.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 1,9k
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

Может глупое предложение, но....может быть как нибудь добавить смайликов на сайт...✌️☺️☝️

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

6 часов назад, AlexTerka сказал:

В поиске в портретном режиме справа от каждого постера есть кликабельная область, которой, скорее всего, быть не должно.
image.png.51b2fc1307b8df35537459faee8a0a08.png

👍

5 часов назад, ignatuk сказал:

Кстати, как мне перетащить фильм в списке с десятой страницы на вторую? 

Пока никак 😞 изменить кол-во фильмов на странице, чтобы между фильмами не было разрыва

49 минут назад, AlexTerka сказал:

Для открытого видео не хватает кнопки поделиться в Телеграме.

image.png.6c7a6bcd04eac019894dc54d364c262c.png

👍

13 минут назад, Лоренц Берья сказал:

Может глупое предложение, но....может быть как нибудь добавить смайликов на сайт...✌️☺️☝️

 

Каких смайликов куда добавить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

4 минуты назад, Bruce Wayne сказал:

👍

Пока никак 😞 изменить кол-во фильмов на странице, чтобы между фильмами не было разрыва

👍

Каких смайликов куда добавить.

Сделать набор смайликов в комментариях к фильмам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 минут назад, Лоренц Берья сказал:

Сделать набор смайликов в комментариях к фильмам.

Ну, emoji вставлять не запрещено.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Закину свої монетки по 5 копійок, які вийшли з обігу і нікому не потрібні:

1. З'явився Список Буду дивитись збоку, де Всі списки користувача, але коли фільм переглянув і ставиш оцінку все рівно лишається в списку Буду дивитись

2. В Підбірці ТОП 500 Кіноріума потрібно збільшити кількість зроблених оцінок користувачами Кіноріума хоча б до 3000, а то й до 5000 (в середньому 5000-10000 оцінок на фільм в Кіноріума) бо є такі специфічний жанри не для всіх для прикладу Аніме (Артхаус, Кіно СРСР, Мюзикл, Документальне,  Класика 50х 60х 70х тощо) і рейтинги в них 8,1+ при 1000+ голосів і цей шедевр, який викликав цікавість для перегляду у 1000+ користувачів, які все ж переглянули і оцінили, лише Фанати Жанру чи Фанати особистостей (типу кіно з ім'ям від творців чи номінант на Премію), проліз в ТОП 500 Кіноріума, де для об'єктивності має бути більша (3000-5000 голосів) вибірка для порівняння (приклад 1 https://m.ua.kinorium.com/84523/ приклад 2 https://m.ua.kinorium.com/103242/ 3 - https://ua.kinorium.com/73832/ і таких прикладів безліч)

і якщо не Секрет (Комерційна таємниця) яка формула відбору кіно в підбірку ТОП 500 чи все плюсуєте і ділите на кількість ????

3. І як же без однокольорових (точніше 3-х кольорових 1-4 Червоний 5-6 Помаранчевий 7-10 Зелений) оцінок, Відтінки для... ну як не для простих людей (Пропозиція зробити Експеримент в Додатку APK, тільки десять кольорів підібрати з розумом не вирвиоко)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

45 минут назад, Legislador17 сказал:

Закину свої монетки по 5 копійок, які вийшли з обігу і нікому не потрібні:

1. З'явився Список Буду дивитись збоку, де Всі списки користувача, але коли фільм переглянув і ставиш оцінку все рівно лишається в списку Буду дивитись

2. В Підбірці ТОП 500 Кіноріума потрібно збільшити кількість зроблених оцінок користувачами Кіноріума хоча б до 3000, а то й до 5000 (в середньому 5000-10000 оцінок на фільм в Кіноріума) бо є такі специфічний жанри не для всіх для прикладу Аніме (Артхаус, Кіно СРСР, Мюзикл, Документальне,  Класика 50х 60х 70х тощо) і рейтинги в них 8,1+ при 1000+ голосів і цей шедевр, який викликав цікавість для перегляду у 1000+ користувачів, які все ж переглянули і оцінили, лише Фанати Жанру чи Фанати особистостей (типу кіно з ім'ям від творців чи номінант на Премію), проліз в ТОП 500 Кіноріума, де для об'єктивності має бути більша (3000-5000 голосів) вибірка для порівняння (приклад 1 https://m.ua.kinorium.com/84523/ приклад 2 https://m.ua.kinorium.com/103242/ 3 - https://ua.kinorium.com/73832/ і таких прикладів безліч)

і якщо не Секрет (Комерційна таємниця) яка формула відбору кіно в підбірку ТОП 500 чи все плюсуєте і ділите на кількість ????

3. І як же без однокольорових (точніше 3-х кольорових 1-4 Червоний 5-6 Помаранчевий 7-10 Зелений) оцінок, Відтінки для... ну як не для простих людей (Пропозиція зробити Експеримент в Додатку APK, тільки десять кольорів підібрати з розумом не вирвиоко)

Второй пункт спорный. С таким успехом можно выкинуть с «Топа 500» всего Тарковского (ведь он, судя по вашим словам, снимал «в специфичном жанре», а именно «Кино СССР»). 

Текущий «Топ-500» крут тем, что он разнообразен и его полный просмотр покажет заинтересованному все важнейшие формы кинематографа. 

Изменено пользователем FameL
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 часов назад, FameL сказал:

Второй пункт спорный. С таким успехом можно выкинуть с «Топа 500» всего Тарковского (ведь он, судя по вашим словам, снимал «в специфичном жанре», а именно «Кино СССР»). 

Текущий «Топ-500» крут тем, что он разнообразен и его полный просмотр покажет заинтересованному все важнейшие формы кинематографа. 

1. Якщо кіно викликало інтерес в купки 1000+ людей які пожертвували своїм часом життя (ціна часу безцінна) переглянули і зробили відмітку з оцінкою для прикладу 10, то це не означає, що Кіно відмінне (приклад для мене Пробити дно від Тарковського - https://m.ua.kinorium.com/56395/ ) + Фанатизм особистостей - штучне підвищення оцінки любимчикам (з ним треба боротись), бо одна і та сама особа може зняти як Шедевр так і Пробити дно наступним творінням (ім'я не має значення, головне результат діяльності і смаки людей, більше ніж 1000+ фанатів жанру), бо потім це вводить в оману людей, які не в темі (Хто такий Тарковський ?) і при чому тут старі заслуги, чому так собі кіношка оцінена в 8,1 смаки то різні, але 1000+ переглядів з оцінками не може Формувати ТоП Кіноріума тому 3000-5000 не менше для об'єктивності і боротьби з Культом особистостей

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, Legislador17 сказал:

1. Якщо кіно викликало інтерес в купки 1000+ людей які пожертвували своїм часом життя (ціна часу безцінна) переглянули і зробили відмітку з оцінкою для прикладу 10, то це не означає, що Кіно відмінне (приклад для мене Пробити дно від Тарковського - https://m.ua.kinorium.com/56395/ ) + Фанатизм особистостей - штучне підвищення оцінки любимчикам (з ним треба боротись), бо одна і та сама особа може зняти як Шедевр так і Пробити дно наступним творінням (ім'я не має значення, головне результат діяльності і смаки людей, більше ніж 1000+ фанатів жанру), бо потім це вводить в оману людей, які не в темі (Хто такий Тарковський ?) і при чому тут старі заслуги, чому так собі кіношка оцінена в 8,1 смаки то різні, але 1000+ переглядів з оцінками не може Формувати ТоП Кіноріума тому 3000-5000 не менше для об'єктивності і боротьби з Культом особистостей

Предлагаю посмотреть на это с другой стороны. 

Если ограничить «Топ-500» фильмами с 3000+ оценок, то:
1. Он станет «Топ-200» (примерно)
2. Пропадёт множество культовых фильмов, которые обязательны для просмотра каждому кинолюбителю (Вот скажите, какой это будет киносайт, если в «Топе» не будет «Космической одиссеи» Кубрика, м?)

Опять же, здесь главное разнообразие жанров. С таким успехом можно оставить в нём одни фильмы Marvel, чтобы вдруг юзер не увидел и не посмотрел фильм Тарковского (о боже!). Для образования киновкуса нужно не только максимально «безопасные» фильмы смотреть, знаете ли. 

Если вы не заметили, то почти всегда фильмы в «Топе 500» имеют не только высокий балл от Кинориума, но и от более масштабного IMDb. И вы сейчас хотите сказать, что на скриншоте высокую оценку поставили только слепые фанаты Тарковского? Тем более этот фильм даже не в «Топе-500». 
 

image.png

Изменено пользователем FameL
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

11 часов назад, Legislador17 сказал:

Закину свої монетки по 5 копійок, які вийшли з обігу і нікому не потрібні:

1. З'явився Список Буду дивитись збоку, де Всі списки користувача, але коли фільм переглянув і ставиш оцінку все рівно лишається в списку Буду дивитись

Не пропадает даже после обновления страницы? Или вы про приложение?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, FameL сказал:

1. Он станет «Топ-200» (примерно)
2. Пропадёт множество культовых фильмов, которые обязательны для просмотра каждому кинолюбителю (Вот скажите, какой это будет киносайт, если в «Топе» не будет «Космической одиссеи» Кубрика, м?)

Максимально довго і нудно розжую свою думку, все по класиці...

1. Можливо, ТОП-300 точно назбирають з планкою 5000+, а з 3000+ точно ТОП-500 буде - як варіант Можливо додати ще 2 списки ТОП-500 Кіноріума з Планкою 5000+ і 3000+, щоб відчути різницю (мати Альтернативу Лобіруваній застарілій по динаміці, графіці і навіть думці «Класика світового Кіно») - часто при перегляді Кіно минулого 20+ років тому, ловиш себе на думці, яке ж воно Тупе, Нудне, Графіка ніяка, Думка Примітивно Шаблонна, але можливо на момент виходу, це був Шедевр, проте я все ж таки дивлюсь Класичне кіно вперше в 2020 році після перегляду купи більш якісних, динамічних, продуманіших Адаптації, Ремейків і т.п. думки з цього Красичного кіно, якщо простіше з часом з'являється більш якісніша конкуренція, удосконалені версії, тому Класика не актуальна і в Сучасному ТОП-500 Кіноріума  вона може існувати лише, після того як витримає конкуренцію переглядами 3000+ чи 5000+ 

До цих пір ніхто не пише конкретну Формулу потрапляння в діючий ТОП 500 Кіноріума з планкою 1000+ оцінок (включаючи дань поваги минулій класиці, яка не витримує конкуренції сучасності)

2. Культове, обов'язкове для переглялу кожному кіноману кіно - це суб'єктивний нав'язливий (можливо лобіруваний) тупий Шаблон для систематизації смаків, норми, крутості, добра і зла - простіше такого не існує, і от 2001 Космічна Одісея для мене особисто, яскравий приклад - класичних відходів (нудне, з застарілою графікою, і думкою розмазаною по тарілці 2,5 год. Хронометражу), але смаки різні це нормально, проте Кіношка не витримає конкуренцію переглядів 3000+ (да взагалі мало кого зацікавить з користувачів Кіноріума вбити 2,5 год. на розпіарену Класику, хоча я розвиваю терпіння в собі, тому прожував), тому Кубрик як і Тарковський (Культ Особистрсті Вождів ніби вже минув) в сучасному ТоП 500 Кіноріума буде представлені з одним кращим фільмом, а можливо і взагалі пролетять, і так тому бути, немає нічого вічного, незамінного, неповторного, Конкуренція божевільна, смаки змінюються

3. Про IMDB в Колекціях Фільмів є окремий розділ з Списками ТоПами даного сайту, і Кіноріуму не слід копіювати чуже, Кіноріум на даний момент в моєму розумінні виграє конкуренцію у застарілих IMDB, КиноПоиска, Томатах і решти Інфо сайтів про Кіно, бо Кіноріум Новий, удосконалений, більш зручний, більш інформативний, постійно змінюючий (хоч і неквапливо) ресурс.

Додам, що сам люблю старе кіно 1950-1990 років за його душевність, простоту, наївність і пріоритет думки вище картинки (ефектів, шоу, квот)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, Bruce Wayne сказал:

Не пропадает даже после обновления страницы? Или вы про приложение?

Про сайт і чому автоматично переглядуте кіно не видаляється зі Списку Буду дивитись ? (Навіщо, якщо хтось хоче повторно переглянути і змінити оцінку хай створює індивідуально під себе Список Буду Дивитись Повторно Переглянуте, чи щось типу того)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я думаю, не стоит зацикливаться на числе просмотров. 3000, 5000 - это всего лишь один из показателей популярности, а топ-500 немного не про это. Не зря же там формула специальная используется, а не просто сортировка по оценке / по числу просмотров.

Кстати насчет формулы. Скорее всего она такая же, как и в кп. Незачем изобретать велосипед, особенно когда он уже изобретен.
image.png.b99efe2ba7dca0c8a7d7cb80165b0158.png

Изменено пользователем AlexTerka
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1 час назад, Legislador17 сказал:

Про сайт і чому автоматично переглядуте кіно не видаляється зі Списку Буду дивитись ? (Навіщо, якщо хтось хоче повторно переглянути і змінити оцінку хай створює індивідуально під себе Список Буду Дивитись Повторно Переглянуте, чи щось типу того)

У всех оцененные фильмы исчезают из Буду смотреть легко и автоматически.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

3 часа назад, AlexTerka сказал:

Я думаю, не стоит зацикливаться на числе просмотров. 3000, 5000 - это всего лишь один из показателей популярности, а топ-500 немного не про это. Не зря же там формула специальная используется, а не просто сортировка по оценке / по числу просмотров.

Кстати насчет формулы. Скорее всего она такая же, как и в кп. Незачем изобретать велосипед, особенно когда он уже изобретен.

1. Формула яка саме, скоріш за все така як на КП (цікаве припущення), яке тоді середнє значення рейтингу всіх Фільмів на Кіноріумі щось типу скількись там кома і ще стільки ж - Де дані (пояснення як потрапляє кіно в ТОП 500 Кіноріума) ?

2. Зациклення на Темі відбору кіно для перегляду (об'єктивність рейтингу по принципу чим більше переглядів і оцінок тим більш різноманітний і точніший рейтинг) - сама актуальна проблема сучасного перенасиченого Шаблонного кіно з Кліше, Стереотипами і Квотами. Я відбираю що переглянути довше чим дивлюсь саме кіно (в середньому 2-3 год. на відбір 5-10 фільмів, і то дуже часто трапляються фільми з моєї категорії Пробити ДНО або НЕ Вступить в КАКУ чи Не варті уваги, що дуже псує настрій і невиправдані витрати часу (навіть самий ретельний відбір все рівно 15-20 % гівна прилипне, кожний 5 фільм Шаблонний, Тупий, Нудний)

3. Чому Поріг голосів в ТОП 500 Кіноріума має бути 3000+ чи 5000+

1. Перш ніж переглянути цікаве оригінальне кіно, яке відповідає твоїм смакам, кіно має захопити твою увагу, Назва, трейлер, Опис, Актори (часто вводять в оману ці категорії, а на виході Пустота), щось тебе має зацікавити, щоб звернути увагу і витрати час свого життя - самий кращий варіант, знайти людину з максимально подібними смаками в кіно і по її оцінених в 9-10 переглянути ті що не бачив - таких досить мало і людей і відмічених в 9-10 цими людьми, ось тому потрібні дійсно кращі підбірки ТОП 500 Кіноріума, в яких безліч людей (не якась жалюгідна 1000+ калік).

2. Як зібрати 1000+ однотипних оцінок (типу 9-10) - так просто... для прикладу популярний Блогер Кіно задрот Хайпожер з 10-30тис. підписників випустив відео зі своїм ТОПОМ (нав'язав (навіть продав, Ютуб монетизація, Реклама і т.п.) свій (також нав'язаний трендами) смак, вибір) з Великими літерами КЛАСИКА, ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ПЕРЕГЯД, ГЕНІЇ КІНО і т.п. + пропіарив себе, що гуру кіно бо переглянув 5000-10000 фільмів і серіалів, як ніхто знає в цьому толк і тому кожен хто не оцінить 2001 Космічну Одісею в 10 той нічого не розуміє в геніальності кіно, бо це СВІТОВИЙ шедевр (люди за бугром з IMDB мають більш вишуканіші смаки, ніж ти, тому потрібно рівнятись на оцінки IMDB) - і таки да цей абсурд досі існує - стадність робити як всі, при цьому думаючи що оригінальний, не такий як всі (за собою не помітно, бо своє не пахне)

3. Чому саме 3000+ чи 5000+ переглядів для об'єктивності - приклад 1 як тільки виходить саме Шаблонне однотипне кіно (старт прокату) його Рейтинг може бути 9-8,5 а після прокату в кіно просідає до 6,6 , а то і того менше, в Кінотеатрі і ще з відмінною компанією задоволення від перегляду більше тому оцінюються фільми високо, не нижче 8 (особливо Тупі комедії в чудовій компанії в Кінотеатрі) (бувають винятки невдалих походів в кіно без настрою чи стомленим, хтось заважатиме перегляду, чи ще щось трапиться), приклад 2 кіно-асоціація - пов'язане з якимись приємними спогадами дитинства, юності, молодості, ностальгії, тощо отримує високу оцінку

Якось так я розжував свою думку (лише мої суб'єктивні 5 копійок, які вийшли з обігу, нічого не варті) після того як вона була розжована, після того як я її прожував (на цьому все, в очікуванні дій чи бездіяльності)

Все залежить від того наскільки Кіноріум прагне стати кращим і за які межі (стандарти, норми, шаблони) спроможний виходити

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

15 минут назад, Legislador17 сказал:

Я відбираю що переглянути довше чим дивлюсь саме кіно

Ну как вариант, вместо топ-500 пользоваться рекомендациями. Сейчас они не очень точны, но всяко лучше "шаблонного" топа.

15 минут назад, Legislador17 сказал:

Самий кращий варіант, знайти людину з максимально подібними смаками в кіно

Функция поиска друзей по интересам, насколько я понимаю, скоро будет.
Так что, прорвёмся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Поднимая лимит оценок, вы просто увеличиваете в топе число популярных фильмов и скрываете менее популярные.

В топе сейчас достаточно популярных фильмов, редкие там тоже должны быть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вношу предложение уведомлять пользователей, если фильм, которому они ставили оценку удален или несколько сезонов сериала объединены в один. В общем если их оценки теряются.

Только сейчас заметил, что полицейского с рублевки объединили в один сериал, а мои оценки прошлых сезонов канули в небытие. Теперь нужно по новой выставлять и отмечать просмотренным.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

23 часа назад, Bruce Wayne сказал:

Поднимая лимит оценок, вы просто увеличиваете в топе число популярных фильмов и скрываете менее популярные.

В топе сейчас достаточно популярных фильмов, редкие там тоже должны быть.

Адмін, модератор - певне один з гіків, які хочуть зробити найкращий кіносайт Кіноріум - і певне один з закоханих фанатиків кіно, який бере участь у прийнятті рішень, щодо долі Кіноріума, змін на краще - мої запитання і пояснення своєї думки, для удосконалення Кіноріума саме для Вас:

1. Яка формула потрапляння кіно в ТОП 500 Кіноріума ???? з варіантами:

А. Запозичена у КиноПоиска (наведена у повідомленнях вище)

Б. Своя власна (обов'язково вказати з зазначенням порогу оцінок для участі (типу 1000+ і чому не 100+) та середнє значення рейтингу всіх фільмів Кіноріума (скількісь кома і стільки тисячних)

В. Формули взагалі не існує просто відібрали Кіно, яке Подобається Вам закоханим в кіно гікам Творцям проекту, і якщо комусь не подобається ідіть... (вказати маршрут)

2. Вказати ступіть рідкісності (за які заслуги) фільму в ТОП 500 Кіноріума, які також мають (уточнити ким мають, для кого, чому і навіщо) там бути ? Чому саме 1000+ це рідкісне кіно, а тоді 100+ це дуже рідкісне кіно і чого його немає в ТОП 500 Кіноріума - дискримінація, не толерантно зовсім і не ліберально ж ?

Намагаюсь активувати вашу логіку необхідність мати в ТОП 500 Кіноріума рідкісне гівно тобто кіно (описка) Приклад: Заходимо в Пошук фільмів (найкращих): Обираємо Фільми Мультфільми, Фільтруємо наступні Жанри Гра, Документальний, Концерт, Короткометражка, Реальне ТБ, Ток-Шоу (також не зрозуміло чому саме ці жанри, припускаю що мають лишитись лише художні повноцінні фільми і мультфільми (включаючи обов'язково аніме) + умовно фільтруємо Вистава (в списку жанрів відсутня категорія), додаємо сортування Рейтинг Фільму і відобразити 100 на сторінку - і що ми маємо - https://ua.kinorium.com/R2D2/?order=kr&page=1&perpage=100&exclude_genres[]=11&exclude_genres[]=9&exclude_genres[]=14&exclude_genres[]=15&exclude_genres[]=23&exclude_genres[]=26&nav_type[]=movie&nav_type[]=animation&show_all=1

Обов'язково уточню що фільтрації порогу голосів не існує тому чому саме 1000+ , а не 100+ чи запропоновані мною 3000+ або 5000+ (аргументи моїх пропозицій пережовані в постах вище)

Що ми маємо після фільтрації з рейтингом Кіноріума не менше 8,4 в перших 100:

Чому не потрапило до Рейтингу ТОП 500 Кіноріума обділене увагою дуже рідкісне гівно тобто кіно (знову описка) в жанрі аніме:

https://ua.kinorium.com/1533567/

https://ua.kinorium.com/483517/

https://ua.kinorium.com/630114/

а жанрі мультфільми

https://ua.kinorium.com/119266/

https://ua.kinorium.com/2565257/

https://ua.kinorium.com/357318/

https://ua.kinorium.com/124835/

https://ua.kinorium.com/742674/

в жанрі мюзикл і музика

https://ua.kinorium.com/343787/

https://ua.kinorium.com/615157/

https://ua.kinorium.com/314991/

https://ua.kinorium.com/609285/

https://ua.kinorium.com/276969/

Повноцінне можливо навіть якісне обділене увагою ТОП 500 Кіноріума 

https://ua.kinorium.com/48183/

https://ua.kinorium.com/56823/

https://ua.kinorium.com/77708/

https://ua.kinorium.com/32795/

https://ua.kinorium.com/471592/

https://ua.kinorium.com/138605/

https://ua.kinorium.com/504795/

https://ua.kinorium.com/404327/

https://ua.kinorium.com/585422/

https://ua.kinorium.com/50394/

Що за неподобство, це АБСУРД, цього я ніяк не міг збагнуту чому Хрещений батько: Трилогія 1972–1990 з Рейтингом 8,7 і оцінками 1000+ користувачів https://ua.kinorium.com/128225/ не включена до ТОП 500 Кіноріума, а от Геї, тобто Генії (та що таке, вкотре описка) і знову Культ особистості за вклад в розвиток кіно божі корівки навічно Кубрик і Тарковський представлені, і так смаки різні, а вибірка в ТОП 500 Кіноріума мені незрозуміла ?

І так мені не лінь надрукувати такий дооооовгий пост вкотре прожовувати свою пропозицію і аргументи...

І на останок "Ми абсолютно фанатично ставимося до даних. База даних Кіноріума кожен день рухається до того, щоб стати кращою з кращих.

Ми дуже уважно слухаємо користувачів. Ви — наш найцінніший актив, і ми зробимо все, щоб задовольнити вас! Ну, майже все."  - https://ua.kinorium.com/statement/ 

Питання 3 Як стати кращими з кращих без суттєвих змін ?

Питання 4 Що включає в себе Ну, майже все ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Здравствуйте.
Хотелось бы настройку которая позволит делать копию фильмов и прочего с постерами
Например постер фильма на котором внизу указана моя оценка и общая 
Вот пример:

1231901358_372833(1).jpg.9bc2087ecbdd4ed788871a4b25e2c2e2.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

8 часов назад, Scorpion сказал:

Планируется ли расширение  Коллекции/награды? Хотел глянуть лауреаты "за грим", а там и нет...

Планируется раздел Наград.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.


×
×
  • Создать...